Rekapitulace - co dnes dostáváte

Objednat vše za 2997 KčChci vyzkoušet kurz Cesta svůdníka + všechny bonusy bez rizika po dobu 60 dnů

Záruka spokojenosti po dobu 60 dnů

Pokud do 60 dnů od nákupu zjistíte, že kurz není to pravé pro vás, napište nám e-mail a my vám obratem vrátíme celou částku, kterou jste za kurz zaplatili. Nemusíte nám nic vysvětlovat.

ČASTÉ DOTAZY

V jaké formě kurz dostanu?

Kurz i bonusy jsou kompletně online, po uhrazení objednávky získáte přístup do členské sekce chráněný heslem, kde vše najdete.

Jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

Přístup k celému obsahu kurzu není nijak časově omezen. Můžete tedy vše studovat tehdy, kdy vám to vyhovuje a postupovat svým tempem. Obsah kurzu lze zobrazit jak na počítači, tak i na tabletu nebo mobilním telefonu.

Jak je zaručena diskrétnost?

V celém procesu objednávky i na faktuře je kurz uveden jako "CSV-Školení mezilidských vztahů". To samé je při platbě kartou na bankovním výpisu. Co se týče vaší identity, tak k objednání nám stačí pouze platná e-mailová adresa (na kterou vám zašleme přístup do kurzu), nepotřebujeme vaše jméno, adresu, ani žádné další údaje (samozřejmě pokud je nechcete zadat, aby se objevily na faktuře).

Jak jsou chráněny moje osobní údaje?

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a zpracováváme je dle platné legislativy.

Jak můžu kurz zaplatit?

Kurz můžete uhradit buď platební kartou nebo některou z online platebních metod vybraných bank. Pokud preferujete klasický bankovní převod, po objednání vám na e-mail přijdou veškeré údaje potřebné pro provedení platby (variabilní symbol a číslo našeho účtu v Raiffeisen Bank). Online platby probíhají přes renomovanou platební bránu GoPay a jsou zabezpečeny silným šifrováním. K údajům o vaší platební kartě nemáme přístup, ani je nijak neukládáme. Po uhrazení vám zašleme daňový doklad i potvrzení o přijetí vaší platby.

Můžete mi sdělit více informací o vaší firmě?

Jsme Digital Alchemy s.r.o. - česká firma s dobrou reputací. Na trhu jsme již od ledna 2015. Prověřit si nás můžete v systému Creditcheck ZDE >>

Chci kurz a bonusy za 2997 Kčse zárukou spokojenosti 60 dnů

Co o kurzu říkají ...

„Dokážu teď vytvořit chemii mezi mnou a novou ženou během pár desítek vteřin“

Jakub D, 27 let

„Váš kurz, i když má přes 6 hodin obsahu jsem doslova hltal a během dvou večerů jsem shlédl všechny přednášky. Jak jsem začal používat techniku emocionální špičky, měl jsem v telefonu během dvou dnů 5 nových telefonních čísel na ženy, které jsem potkal“

Karel F, 43 let

"Teď jsem se dodíval na přednášky o vytvoření sexuálního napětí a sexuálních spouštěčích a je to pecka!"

Jindra A.

Jak to vypadá uvnitř členské sekce kurzu?

arrow

OBJEDNÁVKA

Provozovatel stránek a kurzu: Digital Alchemy s.r.o. se sídlem Tuřanka 1222/115, 62700 Brno, IČ 03751520, Tel.: 530 332 720

© 2017-2021 Digital Alchemy s.r.o.     Kontakt   Ochrana osobních údajů   Obchodní podmínky